11 Haziran 2014 Çarşamba

Ücretsiz Etkinlik -15 Haziran Pazar

Batuşka 7 Haziran dersinden bir an
Bebekler ve sevdikleri bu defa şenlikte bir araya geliyor !    :)Gelen daveti seve seve kabul ettim ve bu hafta her zamankinden daha yoğun bir çalışmanın içinde buldum kendimi. Batuşka Müzikli etkinliğini, çocuk şenliğinde gerçekleştireceğiz.

Program Saat 11:00'de başlıyor. Sevgili Selen arkadaşımın Dance with Babies aktivitesi ile Batuşka'yı ardarda yaparak ArsSahne çatısı altında tam bir eğlence ziyafeti sunuyor olacağız.


Dance with Babies ile ilgili ne zamandır detay anlatmak istiyordum, başka bir yayında bunu yapacağım, fakat şimdi sizin gelip bizzat deneme şansınız var. Bebeğinizi kucağınızda taşıyabildiğiniz sürece bu etkinliğe katılabilirsiniz.


Batuşka için ise saat 11:00 deki etkinlik 6ay-24ay arası bebekleri kapsayacak,  daha büyük çocuklar için ise gün içerisinde ayrıca duyuru yapılacaktır.
Dance with Babies NTV kaydı, Selen Yılmaz ile.


Bebekleriniz ve siz; müziğin, dansın, oyunların, birlikte yapılan eğlencenin tadını çıkarmaya davetlisiniz:)
Etkinlik Detayları : 
3.Caddebostan Çocuk Şenliği
15 Haziran Pazar Saat:11:00
Şaşkınbakkal Sahil ( Şaşkınbakkal Beltur ile Çakıroğlu Marina arasında ), İstanbul


Sevgiyle, müzikle dolu günler dileğiyle,
Görüşmek üzere.
Burcu Yazıcı
  

2 yorum :

  1. bu etkinllik pazar gunu yapılacak değil mi?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Merhabalar, festival kapsamındaki etkinlikler dün gerçekleşti. Fakat, cumartesi günleri ArsSahne'de devam ediyoruz (Salı ve perşembe dersleri de başlamak üzere). Beklerim.. Sevgiler, Burcu Y. :)

      Sil