13 Mayıs 2015 Çarşamba

RADYO BEBEK GELENEKSEL AİLE FESTİVALİBATUŞKA
RADYO BEBEK GELENEKSEL AİLE FESTİVALİ'NDE

Aile kurumu özellikle bizim kültürümüzde önemli bir yere sahip hatta kutsal kabul ediliyor. Bir çok ülkede aile kavramı bir festival ile kutlanırken, bizde aileye yüksek düzeyde önem verilmesine rağmen, uygulamada neden eksiklik var diye sorguluyor insan.


Fakat artık bir aile festivalimiz var :)Aile kurumunu destekleyen Radyo Bebek, ailelere çocukları ile birlikte katılabilecekleri keyifli bir gün sunmak, bu etkinlik vesilesiyle aile kurumunun önemini vurgulamak için yola çıkmış ve bir Aile Festivalini gerçekleştirmek üzere kolları sıvamış.
Radyo Bebek AileFestivali, 17 Mayıs Pazar günü saat : 12:30 / 17: 30 arası İstanbul Kalamış Parkı’nda gerçekleşecek. Festivale Kadıköy Belediyesi de büyük destek veriyor. Ben de o gün orada, anne bebek müzikli oyun grupları yapacağım ve bir de sokak oyunlarını yöneteceğim. Bunun dışında, bir kermes, şişme oyun parkları, yüz boyama, sahnede canlı orkestra, Uzm. Psikolog Alagün Belce workshop, aile dansları vb etkinlikler olacak. Program oldukça keyifli ve ücretsiz. 
Aktiveteler özellikle 0-12 yaş aralığına hitap ediyor.Bu hayatta ister çocuk ister yetişkin olalım OYUN her şey demek. Hele ki, ailecek oynadığımız oyunların aile bağlarımızı ne kadar güçlendirdiğini her yerde duyuyor biliyoruz.

Dolayısıyla şunu belirtmek istiyorum: festivalde hiç bir oyunu sadece çocuklara oynatmayacağım. Anne, baba, çocuk, teyze, dede... aynı anda katılacaklar. Çocuklarınızı ve içinizdeki çocuğu alıp gelin.

Haydi herkesi bekliyoruz :)

Oyunlarımız ve hayat neşemiz daim olsun.Hiç yorum yok :

Yorum Gönder